best web authoring software

O NÁS

Letní tábor u solanského rybníka má již více než pětačtyřicetiletou historii. Dříve se jezdilo na letní tábory pod hlavičkou TJ Lokomotiva Liberec, následně parta pokračovatelů v roce 2012 založila občanské sdružení, které na tuto dlouholetou tradici navázalo. V roce 2016 pak bylo občanské sdružení transformováno na spolek.


JAKÝ JSME TÁBOR...?

Náš tábor je zcela přírodní a každý rok stavíme kompletní vybavení a zabere to dva celé dny. Nemáme tedy kamennou budovu, ani přístup k elektrice. Všechny vymoženosti moderní doby plné dotykových věcí necháváme za hlavou doma a jedeme si s dětmi na krásných čtrnáct dnů odpočinout do panenské přírody, kde si s námi sice občas počasí trochu pohraje, ale když pak vyjde sluníčko, o to víc si toho vážíme.

Spíme ve stanech s kovovou konstrukcí a impregnovanou plachtou, takže nás jen tak něco nespláchne. Kuchyň je polní, topíme v kamnech dřevem, ale i tak zasytíme vaše dítka pěti chody za den a nebojte, ani na výletech nebudou hladovět, dostávají s sebou balíček na celý den :) (krom toho si děti na výletu vždy rády něco dobrého koupí v obchodě)


KDO SE O TO VLASTNĚ STARÁ...?

Členů spolku je vlastně jen šest, (krom toho s námi jezdí další kamarádi, bez kterých by tábor nešel udělat) abyste věděli kdo to je, čtěte dál...


Bc. Tomáš Bělohlávek

Tom je náš předseda, takže je na něm veškeré to nudné papírování, účetnictví a tak dále. Na táboře se stará především o to, aby vše bezproblémově fungovalo a věřte, že to někdy dá pořádně zabrat. Tom je ale šikovný a vždy vše zvládne. Když mu zbyde nějaký ten čas - a on vždycky zbyde - rád přpiraví pro děti zajímavé hry.


Honza Mráček

Jenda na táboře nevytáhne paty z kuchyně - stará se totiž o to, aby měli všichni plná bříška. To jestli se mu to podaří i letos vás přesvědčí vaše děti po návratu z tábora, věříme ale, že to Honza jako každý rok zvládne a my se zase budeme olizovat a přidávat si a pak se budeme divit, že jsme přibrali pár kilo navíc.


Ing. Tomáš Holec

Druhý Tomáš v našem malém týmu je náš kreativec - připravuje program a jeho finální verzi pak aplikuje na dětech :) Jeho snem je vymyslet dokonalou hru pro děti a nutno uznat, že mu nápady asi jen tak nedojdou. Večery pak jsou Tomašovou doménou, u ohně s kytarou rozzáří dětem oči a dokáže vykouzlit neskutečnou atmosféru...


Lenka Mráčková

Léňa má na starost veškerou agendu před táborem. Její pracovní doba začíná v únoru a zpravidla končí hekticky až před táborem. Do kontaktu s ní přijdete určitě, je to právě Lenka kdo rozesílá informace z našeho mailu před táborem a pokud budete chtít nějaké informace, určitě vám je ráda poskytne.  Na táboře pak dohlíží, zda vše jede podle harmonogramu, tak jak má.


Pepča Štrincl

Náš dřevorubec :) aneb bez něj by se neuvařilo, ani nebylo u čeho sedět za zvuku Tomášovy kytary. Ano dřeva se na táboře spotřebuje opravdu hodně a Pepa ho umí nejen najít v lese, ale taky připravit buď do kuchyně, nebo na ohniště. Rád také připraví nějakou dobrou bojovku, nebo výlet pro větší děti.


Bc. Iveta Bělohlávková

Ivetka je Honzovou pravou rukou v kuchyni i na nákupech, které náš tábor zásobují. Je sice maličká, ale o to větší se s ní sranda. Umí nejen skvěle a rychle nakrájet cibulku, ale uvařit i celé jídlo. Mimo kuchyň se Ivet stará i o prodej táborových pohledů pro děti a razítkuje poštu.ADRESA SPOLKU:
Soland z.s.
Sametová 730/13
Liberec 6, PSČ 460 06

e-mail: soland@email.cz

IČ: 22756752

ADRESA TÁBORA

  • Letní tábor Soland
  • Lipová, PSČ 407 81

Děkujeme za vaši zprávu, náš tým Soland z.s. se jí bude co nejdříve věnovat...